پول حوادث دستگاه آبگرفتگی امدادرسانی

پول: حوادث دستگاه آبگرفتگی امدادرسانی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث امدادرسانی به ۱۰۱۴ نفر ، ۱۱ استان تحت تاثیر سیل و آبگرفتگی

مرتضی سلیمی در گفتگو با مهر، گفت: عملیات سیل و آبگرفتگی، توفان و رعد و برق طی ٧٢ ساعت گذشته در ١١ استان آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، ایلام، اصفهان، البرز، تهر

۱۱ استان تحت تاثیر سیل و آبگرفتگی/امدادرسانی به ۱۰۱۴ نفر

عبارات مهم : حوادث

رئیس شرکت امداد و نجات، به تشریح امدادرسانی در مناطق سیلابی کشور پرداخت.

مرتضی سلیمی در گفتگو با مهر، گفت: عملیات سیل و آبگرفتگی، توفان و رعد و برق طی ٧٢ ساعت گذشته در ١١ استان آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، ایلام، اصفهان، البرز، تهران، زنجان، قزوین، لرستان و مرکزی، انجام شد.

وی با اشاره مناطق امدارسانی شده است که مشمول بر ٢٣ شهر و دِه بوده هست، افزود: نیروهای عملیاتی توانسته اند به ١٠١٤ نفر امدادرسانی کنند و ۳۲ نفر اسکان اضطراری یافته اند.

امدادرسانی به ۱۰۱۴ نفر ، ۱۱ استان تحت تاثیر سیل و آبگرفتگی

سلیمی از انتقال دو نفر به مراکز درمانی خبر داد و گفت: در این حوادث ۷ فوتی داشته ایم که یک نفر بر اثر ریزش آوار و ۶ نفر در اثر صاعقه جان خود را از دست دادند.

وی به تخلیه آب از ١٢٢ واحد مسکونی و رهاسازی ۲۱ دستگاه ماشین از مسیر سیلاب، اشاره کرد و افزود: در این عملیات ها ۱۸۵ نفر در قالب ۵۵ تیم عملیاتی، کار امدادرسانی و نجات اتفاق دیدگان را بر عهده داشتند.

مرتضی سلیمی در گفتگو با مهر، گفت: عملیات سیل و آبگرفتگی، توفان و رعد و برق طی ٧٢ ساعت گذشته در ١١ استان آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، ایلام، اصفهان، البرز، تهر

سلیمی از توزیع ٧ دستگاه چادر به همراه ١٢٠ تخته پتو و ٥٠٠ کیلوگرم نایلون در این عملیات ها خبر داد.

واژه های کلیدی: حوادث | دستگاه | آبگرفتگی | امدادرسانی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz