پول حوادث دستگاه آبگرفتگی امدادرسانی

پول: حوادث دستگاه آبگرفتگی امدادرسانی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دغدغه‌ای بزرگ که مدیر موفق این روزهای استقلال را مدام به شهرداری می‌کشاند!

این روزها یکی از بزرگترین دغدغه‌های امیرحسین فتحی سرپرست موقت کلوب استقلال در کنار مسئولیت‌های مهمش در این تیم، آینده فعالیتش در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایر

دغدغه‌ای بزرگ که مدیر موفق این روزهای استقلال را مدام به شهرداری می‌کشاند!

دغدغه ای بزرگ که مدیر موفق این روزهای استقلال را مدام به شهرداری می کشاند!

عبارات مهم : استقلال

این روزها یکی از بزرگترین دغدغه های امیرحسین فتحی سرپرست موقت کلوب استقلال در کنار مسئولیت های مهمش در این تیم، آینده فعالیتش در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران است.

به گزارش خبرآنلاین؛ تقریبا تا چند ماه قبل آینده نگری این بود که او در آخر دوره خدمت احتمالا 35 ساله، از شهرداری بازنشسته می شود به فعالیتش در سمت هایی در وزارت ورزش در حد عضویت هیات مدیره و سرپرست یا مشاور ادامه خواهد داد ولی حالا قانون تازه ممنوعیت فعالیت بازنشسته ها، شرایط را جهت او دشوارتر از قبل کرده هست.

امیرحسین فتحی که از وقت حضور در استقلال توانسته گامی بزرگ بردارد و این طور که ادعا کرده به جای 100 هزار دلار توانسته از انتقال مجیدحسینی 600 هزار دلار درآمد جهت استقلال ایجاد کند، با خریدهای خوبی که جهت تیم داشته، به صورت ای محبوب جهت طرفداران تیم استقلال هم بدل شده است است.

دغدغه‌ای بزرگ که مدیر موفق این روزهای استقلال را مدام به شهرداری می‌کشاند!

او با خرید بازیکنان خارجی تازه و مرتضی تبریزی، توانست التهاب روی سکوهای استقلالی را جمع کند و البته با افشاگری راجع به قراردادهای غیر حرفه ای پیشین به دنبال احقاق حق از استقلال افتاده و اینگونه به سرعت صاحب محبوبیت در تیم شده است است.

فتحی ولی در واحد قبلی کاری خود در لیست بازنشستگی قرار گرفته بوده هست. اگرچه هنوز این حکم صادر نشده ولی او در فهرست مدیران بازنشسته واقع شده است است و کارهای کارگزینی مربوط به این اتفاق برایش در شهرداری در جریان هست. حکمی که اگر صادر شود، باعث خواهد شد که دوره فعالیت فتحی در استقلال خیلی کوتاه باشد ولی وزارت ورزش به علت این عملکرد کوتاه مدت مدیر انتصابی و مورد حمایتش قصد دارد به هر قیمتی او بتواند فعالیتش در استقلال را امتداد دهد.

این روزها یکی از بزرگترین دغدغه‌های امیرحسین فتحی سرپرست موقت کلوب استقلال در کنار مسئولیت‌های مهمش در این تیم، آینده فعالیتش در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایر

بر همین اساس فتحی و وزارت ورزش در مکاتبات با شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران خواهان این هستند تا او به وزارت ورزش مامور شود و بتواند به فعالیتش در این وزارتخانه ادامه دهد و حکم بازنشستگی این مدیر پیشین شهرداری فعلا صادر نشود.

واژه های کلیدی: استقلال | استقلال | شهرداری | بازنشسته | بازنشستگی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz