پول حوادث دستگاه آبگرفتگی امدادرسانی

پول: حوادث دستگاه آبگرفتگی امدادرسانی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات یک هفته وقت دارید پاسپورتم را بعد بگیرید/ تمدید قرارداد غفوری، جپارف و ابراهیمی مهم است ، شفر

شفر در نخستین تمرین فصل تازه تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران از حضور دوباره‌اش به این تیم ابراز خوشحالی کرد. 

یک هفته وقت دارید پاسپورتم را بعد بگیرید/ تمدید قرارداد غفوری، جپارف و ابراهیمی مهم است ، شفر

شفر: یک هفته وقت دارید پاسپورتم را بعد بگیرید/ تمدید قرارداد غفوری، جپارف و ابراهیمی مهم است

عبارات مهم : ایران

شفر در نخستین تمرین فصل تازه تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران از حضور دوباره اش به این تیم ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال در نخستین تمرین فصل ۹۸ – ۹۷ در مجموعه ورزشی صنایع دفاع در جمع خبرنگاران، گفت: باید اول از همه بگویم که خیلی خوشحال هستم که به کشور عزیزمان ایران بازگشته ام و می توانم دوباره با تیمم کار کنم. شما دیدید که همه بازیکنان در حال حاضر در تمرین حضور ندارند، آیا که در بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور دارند. ما بازیکنان مصدومی داریم.

او در ادامه راجع به پادوانی نیز، گفت : شنیده ام که شرایط درمان پادوانی دارد بهتر و بهتر می شود. از این بابت خیلی خوشحال هستم. امیدوارم که او دوباره بتواند به جمع ما برگردد. پادوانی می تواند حتی به عنوان یکی از کادر فنی به ما کمک کند.

یک هفته وقت دارید پاسپورتم را بعد بگیرید/ تمدید قرارداد غفوری، جپارف و ابراهیمی مهم است ، شفر

شفر در ادامه گفت : جهت تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در بازی امروزش برابر پرتغال عالی ترین آرزوها را دارم. یادتان باشد قبل از جام جهانی گفته بودم که اگر بتوانید مراکش را ببرید، درهای موفقیت به روی شما باز می شود. اسپانیا و مراکش هر دو جهت بازی کردن با کشور عزیزمان ایران عصبی بودند. تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در حال حاضر سه امتیاز دارد. فکر می کنم بتوانیم امروز پرتغال را ببرید. تاکتیک تیم ملی کشور عزیزمان ایران خیلی خوب بود. در چنین تورنمنت هایی کار دفاعی خوب می تواند برنده را مشخص کند و کار تهاجمی می تواند برنده بازی را مشخص کند. اگر تیم ملی کشور عزیزمان ایران برابر اسپانیا اندکی شانس و اعتماد به نفس بیش تری داشت می توانست نتیجه بهتری بگیرد. تیم ملی کشور عزیزمان ایران برابر اسپانیا سه، چهار موقعیت خوب داشت.

امیدوارم بازی امشب برابر پرتغال را ببرید، این جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران خوب هست. بابت بازیکنانم خیلی خوشحال هستم از جمله امید ابراهیمی و مجید حسینی خیلی خوب برابر اسپانیا بازی کردند. هم چنین بیرانوند دروازه بان پرسپولیس عملکرد خیلی خوبی داشت. فکر کنم در این بازی پنج، شش بازیکن که در لیگ کشور عزیزمان ایران بازی می کردند به میدان رفته بودند، می توانست پژمان منتظری هم بازی برسد. این یک تضمین است که لیگ کشور عزیزمان ایران بهتر از آن چیزی است که خارجی ها نسبت به لیگ کشور عزیزمان ایران تصور می کنند و هم چنین استقلال و پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب هستند.

شفر در نخستین تمرین فصل تازه تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران از حضور دوباره‌اش به این تیم ابراز خوشحالی کرد. 

سرمربی تیم فوتبال استقلال راجع به تیام نیز، گفت : شاید تیام بعد فردا باز گردد. امیدوارم که کلوب راه حل خوبی جهت این عنوان پیدا کند. ما وقت زیادی نداریم و جهت لیگ قهرمانان آسیا و هم چنین فصل تازه لیگ برتر این بازیکن را مورد نیاز داریم.

او راجع به رضایتش در مورد جذب بازیکنانی که استقلال در این فصل گرفته هست، اظهار کرد: من راجع به بازیکنان تازه بارها با کلوب صحبت کرده ام. تمرکزی که ما در فصل نقل و انتقالات داشتیم، جهت جذب بازیکنان جوانی بود جهت آینده باشگاه. کلوب پنج، شش بازیکن جوان جهت آینده و آکادمی جذب کرد. بازیکنان تازه باید جهت جایگاه خود در کلوب بجنگند. باید ببینیم بعد از جام جهانی روسیه جهت بازیکنان ملی پوشمان چه اتفاقی خواهد افتاد. کسی نمی داند چه اتفاقی رخ خواهد داد. قرارداد وریا به اتمام رسیده است و مجید حسینی می تواند با پول کم از کلوب جدا شود. البته من شرایط در قرارداد را متوجه نمی شوم. باید سطح این بازیکنان در حد یک میلیون دلار باشد.

سرمربی استقلال در ادامه گفت : امید نورافکن، مجید حسینی زمانی که به کلوب آمدند می گفتند شاید بتوان در ترکیب مهم حاضر شوند. بعد از ۹ ماه دیدیم که مجید حسینی یکی از عالی ترین مدافعان آسیا است و امید نورافکن هم به اروپا رفت. امیدوارم که بازیکنان تازه بدانند که این کار شدنی است و تلاش خود را کنند.

یک هفته وقت دارید پاسپورتم را بعد بگیرید/ تمدید قرارداد غفوری، جپارف و ابراهیمی مهم است ، شفر

شفر گفت : چیزی که خیلی مهم هست، قرارداد با وریا غفوری، جپارف و امید ابراهیمی است.

سرمربی استقلال گفت : خیلی از کلوب ها هم چون سپاهان، بازیکنان خیلی خوبی دارند. این تضمین وجود ندارد که ما بگوییم قطعا مثل فصل گذشته خوب بازی می کنیم. همه تیم ها نیرومند تر و خوب شده است اند.

شفر در نخستین تمرین فصل تازه تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران از حضور دوباره‌اش به این تیم ابراز خوشحالی کرد. 

او راجع به بازی در لیگ قهرمانان اروپا برابر السد قطر، اظهار کرد: السد ژاوی را دارد و هم چنین بازیکنان گران قیمتی را جذب کرده است.

شفر راجع به جذب بازیکنان خارجی از جمله الحاجی گرو، گفت : هفت ماه پیش که ما می خواستیم بازیکن خارجی جذب کنیم همه می گفتند که در کشور عزیزمان ایران شرایط سخت هست. ایجنت هایی از کشور عزیزمان ایران به بازیکنان گفته بودند که به کشور عزیزمان ایران و تیم فوتبال استقلال نروند، الان می بینیم که گرو می خواهد بیاید. چرا؟ چون کاری که انجام دادیم خیلی خوب بوده و گرو هم می تواند همان کاری را انجام دهد که تیام در استقلال انجام دهد.

یک هفته وقت دارید پاسپورتم را بعد بگیرید/ تمدید قرارداد غفوری، جپارف و ابراهیمی مهم است ، شفر

سرمربی استقلال هم چنین در ادامه صحبت های خود راجع به نبودن بازیکنانی هم چون قربانی، برزای، حسین حسینی، جابر انصاری در تمرین امروز (دوشنبه) کلوب ، اظهار کرد: من فهرست به کلوب ارائه کرده ام چه بازیکنانی را نیاز داریم.

او ادامه داد: استقلال در رنکینگ جهانی رتبه اش بهتر شده است هست. زمانی که کار ما با حضور قطعی بازیکنان تمام شود، آن موقع می توانم در مورد ماندن و یا نماندن این بازیکنان صحبت کنم. کلوب باید با این بازیکنان مذاکره کند.

او راجع به اتهامات مالی که به او زده اند، گفت : من این را در فرودگاه شنیدم. نمی دانم چه کسی پاسپورت من را گرفت. چنین چیزی ممکن نیست. اگر پاسپورت من تا یک هفته دیگر باز نگردد کلوب دچار مسئله بزرگی خواهد شد. این عنوان وظیفه کلوب است و استقلال باید هر چه سریع تر این اتفاق را بر طرف کند. من می دانم که کلوب مسئله مالی دارد و اعضای کلوب باید به مدیریت کمک کند.

سرمربی استقلال در پاسخ به این پرسش که در قراردادش با استقلال مالیات بر عهده کدام طرف است؟ گفت : این قرارداد من است و نمی توانم در این باره با شما صحبتی کنم.

او در مورد بویانگ، گفت : کلوب باید با ایجنت او صحبت کند. سپس تصمیم گیری کند که چه کاری باید انجام دهد.

شفر در ادامه و در پاسخ به این پرسش که با در نظرگرفتن این که انتظارات از شما اوج هست، می توانید استقلال را قهرمان کنید؟ پاسخ داد: من آدم بسیار خوش بینی هستم. من نمی توانم به بازیکنانم بگویم که شانس تان کم یا زیاد هست. این موفقیت زمانی ممکن می شود که همه به هم کمک کنند و همه در یک مسیر با هم کار کنیم. من اصلا نمی پذیرم که حتی یک نفر با تمام وجودش جهت استقلال کار نکند. ما در برابر هواداران مان مسوول هستیم. ما عالی ترین هواداران را در کشور عزیزمان ایران و آسیا داریم.

شفر راجع به تیم ملی فوتبال کشورش آلمان، با در نظرگرفتن این که یک شکست و یک پیروزی را کسب کرده هست، گفت : کار ما خیلی سخت هست. آلمان در بازی دومش توانست نتیجه را در آخرین لحظه عوض کند. آلمان در برابر تکنیک تیم مکزیک ماند و نتوانست کاری انجام بدهد.

سرمربی استقلال راجع به حضور مربی بدنساز استقلال نیز، گفت : این مربی سابقه حضور در بایرن مونیخ را دارد. به احتمال زیاد فردا (سه شنبه) به کشور عزیزمان ایران می آید تا در روز چهارشنبه در تمرینات حاضر شود. فیلیپ خوشحال است که به تیم ما اضافه می شود و قرار است کارهای مربوط به پاسپورتش انجام شود.

او در آخر گفت : اردوی تدارکاتی جهت استقلال خیلی مهم هست. این که بتوانیم دو روز در هفته تمرین داشته باشیم و بازی های تدارکاتی نیرومند داشته باشیم مطمئنا به تیم کمک خواهد کرد. من می خواهم به استقلال کمک کنم تا حرفه یی شود. مطمئنا اگر تیمی پیدا شود به دنبال برگزاری یک اردوی خوب هستیم تا با قدرت ظاهر شویم. اول باید بازی تدارکاتی مشخص شود و بعد مکان اردو.

واژه های کلیدی: ایران | سرمربی | فوتبال | قرارداد | استقلال | بازیکنان | سرمربی تیم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz